Stworzyliśmy BrainSociety, bo sami szukaliśmy bezpiecznych metod poprawy pracy mózgu

Sprawność umysłowa zawsze była ważna, ale dziś bardziej niż kiedykolwiek powodzenie w życiu zależy od zdolności kognitywnych, takich jak długotrwała koncentracja, szybka nauka, czy radzenie sobie ze stresem.

Mimo to trudno nam było znaleźć bezpieczne i skuteczne suplementy diety wspierające pracę mózgu. Dlatego uznaliśmy, że czas najwyższy samemu zabrać się do pracy i zadbać o nasze najważniejsze narzędzie.

Biochemia to jednak nie wszystko. Na skuteczność pracy intelektualnej wpływają także nawyki i przyzwyczajenia. Postanowiliśmy więc dodać do suplementów diety wiedzę oraz narzędzia, które ułatwiają zrozumienie działania ludzkiego umysłu. Z myślą o zespołach stworzyliśmy z kolei Brain Academy – cykl warsztatów nastawionych na poprawę produktywności zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym.

Nasze zasady i co z nich wynika

Radykalna transparentność

Dokładnie informujemy, jaki jest skład naszych suplementów i dlaczego zdecydowaliśmy się na konkretny dobór substancji. Z tego samego powodu używamy przezroczystych kapsułek – być może wyglądają gorzej, ale przynajmniej wszyscy wiemy, co jest w środku. Informujemy również o tym, jakich substancji nie sprzedajemy i dlaczego.

Zobacz nasze zestawy

Naukowa dociekliwość

Sprzedajemy tylko te substancje, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi na ludziach. Zakładamy, że nasi klienci są takimi samymi sceptykami jak my, dlatego opisujemy sposób działania każdej substancji i wskazujemy badania, na podstawie których uznaliśmy, że warto ją przyjmować.

Czytaj więcej

Koncentracja na rezultatach

Zależy nam na skuteczności naszych suplementów. A na skuteczność substancji ogromny wpływ ma forma podania i przyswajalność przez organizm - to ogromna różnica, czy przyjmujesz zmielony susz roślinny czy standaryzowany ekstrakt. Koncentracja na rezultatach oznacza także, że bardzo ostrożnie dobieramy dostawców i współpracujemy tylko z tymi, którym zależy na jakości tak bardzo, jak nam.